Satış ve Pazarlama

Krom

Krom cevheri satış ve pazarlama aktivitelerimizi, İsviçre, Kazakistan ve Çin’de bulunan satış ofislerimizle sürekli iletişimde kalarak İstanbul’daki genel merkezimizden yönetiyoruz.

Türkiye’nin en büyük krom cevheri üreticisi olan Eti Krom, Türkiye ve İsveç’teki ferrokrom üretim tesislerimize krom sağlamaktadır. Üretim tesislerini beslemeyen, fazladan üretilen cevher ise Eti Krom’un yüksek marka değeri ile kolaylıkla Çin’e satılmaktadır. Benzer olarak Kazakistan’daki krom madenimiz Voskhod, ve İsveç’te bulunan ferrokrom tesislerimizi beslemektedir. Dikey entegre tedarik zincirimizin sağladığı esneklikle, Voskhod Kazakistan ve Çin’deki ferrokrom üretim merkezlerine krom tedariğinde bulunmaktadır.

Ferrokrom

Öte yandan, dünyanın en büyük ikinci yüksek kaliteli yüksek karbonlu ferrokrom (YK FeCr) üreticisi olarak çelik ve metal endüstrisinin önde gelen oyuncularına ferrokrom sağlıyoruz. Sağladığımız bu alaşım, çelik üreticileri tarafından proses edilerek modern hayatın temel taşlarından biri olan paslanmaz çeliğe dönüştürülmektedir. Geniş ürün gamımız paslanmaz çeliğin kullanıldığı altyapı, inşaat, ulaşım, otomotiv, makina, enerji ve dayanıklı beyaz eşya birçok farklı sektöre ürün sağlamamıza olanak sağlıyor.

Sağladığımız geniş ferrokrom ürün gamımız ile müşterilerimizle olan ticari ilişkilerimizi karşılıklı güven, saygınlık ve pazar bilgimiz üzerine inşa ederek uzun yıllar korumayı hedefliyoruz.

Bu amaçla satış ve pazarlama ekibimiz, operasyon departmanı ile yakın çalışarak kaynaklarımızı daha verimli kullanmayı, müşteri ihtiyaçlarını hızlıca belirlemeyi ve müşteri beklentilerini en üst seviyede sağlayacak şekilde ürün ve hizmetlerimizi geliştirmemizi sağlamaktadır.

Öne Çıkanlar