Öğrenciler ve Yeni Mezunlar

Öğrenciler ve Yeni Mezunlar İçin

Yılmaden öğrenciler ve yeni mezunlar için bünyesinde harika fırsatlar barındırır. Konusunda uzman kişilerden bilgi alabilir, onların yönlendirmeleri ile uluslararası projelerde görev alabilirler. Üst yönetimimiz özellikle genç yeteneklere çok önem verir ve her stajyerin sürecini yakından takip eder, onlara sorumluluk vererek; gelişimlerini izler. Peki bunu nasıl başarıyoruz?

Biz her sene özellikle sektörümüzle ilişkili bölümlerin olduğu üniversitelerdeki Kariyer Günleri’ne katılarak stajyer başvurularını topluyoruz. Etkinlikler esnasında genç, yetenekli, araştırmacı, geleceğin birer cevheri olacağına inandığımız gençlerle tanışıyor ve onları Yılmaden ailesine dâhil ediyoruz.

Staj sürecinde sektördeki deneyimli ve konusunda uzman olan çalışanlarımızın mentörlüğünde okuldaki teorik bilgilerini başarı ile pratiğe dönüştürme şansına sahip olanları mevcut açık pozisyonlarımız için değerlendirerek iş imkanı sağlıyoruz. Uluslararası bilgi birikimi ve uluslararası projelerde yer alma fırsatı, deneyimli profesyonellerle çalışma ortamı, eğitim ve gelişimi her zaman destekleyen organizasyonu ile samimi bir ortamda en doğru bilgiyi edinmek isteyen yeni mezun öğrenciler için Yılmaden Holding adeta ikinci bir okul niteliğindedir.

Öne Çıkanlar