Lojistik

Madencilik faaliyetlerinde, özellikle de bu faaliyetlerin sert hava şartlarının hüküm sürdüğü ücra coğrafyalarda gerçekleştirildiğini göz önüne aldığımızda, tedarik zincirinde oluşabilecek ufak aksamalar faaliyetleri durdurabilir, şirketin büyümesini olumsuz etkileyebilir.

Yıllar içerisinde biriktirdiğimiz tecrübemizle, müşterilerimizi sürecin merkezine yerleştiren; günün ihtiyaçlarına hızlı cevap veren lojistik ağı kurduk. Dünyanın 19 farklı bölgesinde konuşlandırdığımız depolama alanları ve hizmet verdiğimiz birçok liman ile Just-In-Time teslimatı hakkı ile yerine getirdiğimizi gönül rahatlığı ile ifade edebiliriz. “Global düşün, lokal kal” sadece iletişim materyallerimizde yazdığımız bir söz değil; bizim realitemiz, müşterilerimize hizmet anlayışımızdır. Müşteri odaklı olmamız aynı zamanda tedarik zincirimizi hızlı bir şekilde yeni taleplere göre revize etmemizi sağlamaktadır.

Kendimizi hızlı bir şekilde adapte etme yeteneğimizin olması; bu değişiklikleri yüzeysel değerlendirmeler yaparak yaptığımız anlamına gelmez. Lojistik ağımızdaki değişiklikleri, riskleri minimize etme amacı ile detaylı bir durum tespiti (due diligence) değerlendirmesinden sonra gerçekleştiririz.

Sunduğumuz lojistik hizmetinin gücü sadece müşteri odaklı olmasından gelmiyor aynı zamanda bünyesinde bulunduğumuz Yıldırım Holding ile kurduğumuz dikey bütünleşmeden de destek alıyoruz. Lojistik ağındaki aksaklıkları, kendi ağımızı kullanarak minimize etmeye çalışıyoruz. Bu bütünleşme, sorunsuz çalışan bir network ve yüksek müşteri memnuniyeti seviyesi sağlamaktadır.

Öne Çıkanlar